Stranica je u izradi.



 

Poslovnica Žitnjak - veleprodaja


Adresa: Slavonska avenija 26/7, 10 000 Zagreb


Kontakt: 01 6463 216


Radno vrijeme: pon - pet 07:30 - 15:30


e-mail: info@zagrebcolors.hr; skladiste@zagrebcolors.hr



Poslovnica Dubrava - maloprodaja i veleprodaja


Adresa: Dubrava 126, 10 040 Zagreb


Kontakt: 099 2115 100


Radno vrijeme: pon - pet 08:00 - 16:00


e-mail: dubrava@zagrebcolors.hr



Poslovnica Rijeka - maloprodaja i veleprodaja


Adresa: Furićevo 38A, 51 216 Viškovo


Kontakt: 099 2678 215


Radno vrijeme: pon - pet 08:00 - 16:00


e-mail: rijeka@zagrebcolors.hr



Poslovnica Zadar - maloprodaja i veleprodaja


Adresa: Zagrebačka ulica 48, 23 000 Zadar


Kontakt: 099 3080 345


Radn0 vrijeme:


pon - pet 08:00 - 15:00


sub 08:00 - 13:00


e-mail: zadar@zagrebcolors.hr



Poslovnica Split - veleprodaja i maloprodaja


Adresa: Kroz Smiljanovac 6, 21 210 Solin


Kontakt: 099 7358 751, 099 7330 812


Radno vrijeme: pon - pet 07:30 - 15:30


e-mail: split@zagrebcolors.hr



Poslovnica Osijek - maloprodaja i veleprodaja


Adresa: Ulica Sv. Leopolda Bogdana Mandića 266, 31000 Osijek


Kontakt: 099 494 3137


Radno vrijeme: pon - pet 08:00 - 16:00


e-mail: osijek@zagrebcolors.hr



Poslovnica Vrbovec


Adresa: Zagrebačka ulica 146, Martinska Ves, 10 340 Vrbovec


Kontakt: 099 2185 124


Radno vrijeme: pon - pet 08:00 - 16:00


e-mail: vrbovec@zagrebcolors.hr